«Найсильніший пожежний-рятувальник Черкаси 2019»

24-25 квітня в Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України за міжнародним форматом «Firefighter Combat Challenge» відбувалися обласні змагання «Найсильніший пожежний-рятувальник Черкаси 2019».
Виборювали звання найсильніших 6 команд, серед них 3 команди ЧІПБ та 3 команди У ДСНС України у Черкаській області.
На урочистому відкритті змагань в. о. начальника інституту Олександр Тищенко привітав присутніх та побажав учасникам вдало подолати непрості випробування, що потребують не лише фізичної витривалості, але і вміння працювати у команді.
За правильністю виконання усіх вправ спостерігали професійні судді, які й визначили переможців у трьох категоріях: забіг в індивідуальному заліку, етап «Тандем» та «Командна естафета».
Програма цьогорічних змагань була досить насиченою: підйом по висувній драбині у вікно 3-го поверху навчальної вежі. Згодом на гору мотузкою треба було підняти 20-кілограмову рукавну скатку та, спустившись донизу, пройти «силовий тренажер», де ударами кувалди перемістити балку вагою 72,5 кг, на 1,5 метри. Далі учасники, маневруючи на дистанції поміж пожежних колонок, мали протягнути наповнену водою рукавну лінію.
Останній етап – це проведення евакуації умовного потерпілого (80-ти кілограмового манекена) на відстань 30 метрів.
Також серед вболівальників були й ліцеїсти – учасники ІV Всеукраїнського турніру з міні-футболу пам’яті Героїв Чорнобиля.
За підсумками змагань у загальнокомандному заліку першість здобули спортсмени 2 ДПРЗ Управління ДСНС України у Черкаській області, друге місце зайняла команда Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України, а третє – 1 ДПРЗ Управління ДСНС України у Черкаській області.
В індивідуальному заліку курсант Вадим Горобець виборов 2 місце, курсант Костянтин Кударенко зайняв 3 місце, а у вправі «Тандем» Вадим та Костянтин здобули 2 місце.