Участь представників ЧlПБ у засіданні секції пожежної та техногенної безпеки Науково-технічної ради ДСНС України

Участь представників ЧlПБ у засіданні секції пожежної та техногенної безпеки Науково-технічної ради ДСНС України

24 квітня в Департаменті запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України відбулося засідання секції пожежної та техногенної безпеки Науково-технічної ради ДСНС України.
ЧІПБ в засіданні секції представили: завідувач кафедри, доктор технічних наук, старший науковий співробітник Оксана Кириченко, начальник кафедри, кандидат технічних наук, доцент, підполковник с. ц. з. Андрій Березовський та доцент кафедри пожежно-профілактичної роботи, кандидат технічних наук, підполковник с. ц. з. Валентин Мельник.
Під час роботи були розглянуті питання про стан впровадження результатів науково-дослідних робіт за 2017-2018 роки та актуальних науково-дослідних робіт минулих років; стан виконання науково-дослідних робіт; визначення перспектив використання робіт-переможців Конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів і робіт у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки та були обговорені інші актуальні питання стосовно наукової і науково-технічної діяльності ДСНС, наукових досліджень і розробок у сфері пожежної та техногенної безпеки.
Діяльність науковців ЧІПБ, що здійснюють ґрунтовні дослідження та популяризують їх результати серед наукової спільноти України, є невід’ємною складовою навчально-наукової роботи в інституті, де формується сучасний науковий потенціал, здатний забезпечити розробку та впровадження інновацій у національний та світовий простір.

Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ