В ЧlПБ відбулося урочисте відкриття lV Всеукраїнського турніру з футзалу пам’яті Героїв Чорнобиля

В ЧlПБ відбулося урочисте відкриття lV Всеукраїнського турніру з футзалу пам’яті Героїв Чорнобиля

24 квітня у Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України відбулося урочисте відкриття ІV Всеукраїнського турніру з футзалу пам’яті Героїв Чорнобиля.
Участь у змаганнях беруть 10 команд, до складу яких увійшли представники військових ліцеїв, ліцеїв військово-спортивного профілю та з посиленою військово-фізичною підготовкою, а також навчальних закладів України, вихованцями яких є ліцеїсти (кадети) 10-11 класів.
Також в рамках турніру відбуватимуться показові змагання з футзалу серед найсильніших команд ДСНС України.
В. о. начальника інституту Олександр Тищенко на урочистому відкритті змагань привітав учасників та наголосив, що вони зможуть показати високий рівень фізичної підготовки, розкрити свої спортивні таланти та отримати задоволення від гри.
З вітальними словами також звернулися: начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Максим Зеленський, в. о. директора Черкаського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Олександр Волошин, легенда українського футболу, головний суддя змагань Вадим Євтушенко.
Традиційно присутні вшанували пам’ять Героїв Чорнобиля покладанням квітів до Монументу на їх честь.
Курсанти інституту на смузі психологічної підготовки продемонстрували елементи аварійно-рятувальних робіт і пожежогасіння.
Учнівську молодь ознайомили із специфікою та перевагами навчання у ЧІПБ, довели необхідну інформацію, яка стосується умов вступу, спеціальностей, особливостей навчання та проходження служби.
Турнір відбуватиметься протягом двох днів, урочисте закриття змагань 25 квітня о 13:30.


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ