У ЧlПБ відбувся l етап патріотичної акції «Естафета поколінь»

У ЧlПБ відбувся l етап патріотичної акції «Естафета поколінь»

24 квітня у Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України відбувся I етап патріотичної акції «Естафета поколінь».
Цей захід був започаткований у 2015 році Державною службою України з надзвичайних ситуацій спільно із Всеукраїнською асоціацією ветеранів війни та служби цивільного захисту з метою активізації духовного, соціально-культурного потенціалу особового складу, сприяння патріотичному вихованню та професійному становленню молодих фахівців.
Цього дня відбулося нагородження відзнаками Асоціації кращих працівників територіальних органів і підрозділів цивільного захисту за особисту мужність і героїзм, самовідданість і високий професіоналізм під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, а також за результатами службової діяльності.
Відкриваючи захід перший заступник голови Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту Олександр Алімов наголосив: «Сьогодні ми проводимо І етап «Естафети поколінь» на базі нашого провідного навчального закладу Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України. Від імені Ветеранської організації ми будемо вітати героїв, які своїми вчинками дають приклад, як треба служити українському народу».
Звертаючись до присутніх, в. о. начальника ЧІПБ Олександр Тищенко зазначив: «Шановні колеги, наше покликання – захищати людей від техногенних та природних катастроф, рятувати їхнє життя у кризових ситуаціях. Лише мужні та відповідальні люди, для яких головними цінностями є вірність обов’язку та самовідданість, стають справжніми рятувальниками».
Олександр Алімов та Олександр Тищенко відповідно до наказу Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту нагородили Заохочувальною відзнакою (нагрудним знаком за безпеку народу) Міністерства внутрішніх справ України Олександра Блащука – завідувача відділення заочного навчання ЧІПБ; Почесну грамоту Державної служби України з надзвичайних ситуацій вручили Василю Томіленку – ветерану служби цивільного захисту, колишньому начальнику Корсунь-Шевченківського районного відділу; Грамотою ДСНС України нагородили Тимофія Андрійчука – фахівця відділу агітаційної та пропагандистської роботи центру забезпечення діяльності Управління ДСНС України у Черкаській області, ветерана служби.
Нагороди Асоціації отримали 14 працівників ДСНС України, зокрема: Орден «Честь і Слава» – 1 особа; «Медаль – «За доблесть і звитягу» – 9 осіб; «Медаль – «За відвагу на пожежі» – 1 особа; «Медаль – «Герой-рятівник» – 3 особи.
За зразкові показники у службовій діяльності Почесними грамотами та Подяками Асоціації, Грамотами «Величі, честі і достоїнства» нагородили 7 курсантів інституту.
За участь у конкурсі дитячих малюнків (до Дня пожежної охорони) диплом лауреата вручили дев’ятирічній Анні Кришталь.
Після вручення нагород усі присутні переглянули виступи художньої самодіяльності інституту та сфотографувалися на згадку.


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ