У ЧlПБ відбулися урочисті заходи з нагоди Дня пожежної охорони

У ЧlПБ відбулися урочисті заходи  з нагоди Дня пожежної охорони

17 квітня у Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України відбулися урочисті заходи з нагоди Дня пожежної охорони.
У центрі культури та дозвілля з вітальним словом до присутніх звернувся в. о. начальника інституту Олександр Тищенко, який привітав усіх зі святом та наголосив на тому, що завжди покладається на безцінний досвід і поради тих, з ким довгі роки мав честь працювати у нашому навчальному закладі. Наразі багато хто з них самовіддано, сумлінно й відповідально виховує молодь, передає знання та займається науковими пошуками. І як показує час, саме у такій тісній співпраці різних поколінь – успіх фахової підготовки професійних рятувальників.
Під час урочистостей Олександр Михайлович за високий професіоналізм у роботі, сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків та з нагоди свята вручив Почесні грамоти ДСНС України, Грамоти Управління ДСНС України у Черкаській області, Грамоти Черкаської обласної ради, Почесні грамоти Черкаської обласної державної адміністрації та Грамоти інституту 18-ом співробітникам та ветеранам.
Погони підполковника с. ц. з. вручили начальнику навчальної пожежно-рятувальної частини інституту Ігорю Тарану.
За багаторічну плідну працю, вагомий внесок у розвиток навчального закладу, участь у патріотичному вихованні молодого покоління та з нагоди відзначення Дня пожежної охорони були нагородженні Ювілейною медаллю «45 років навчального закладу» 8 ветеранів.
Діти співробітників ЧІПБ – переможці І етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Рятувальник – професія героїчна» також отримали солодкі подарунки.
Під час урочистостей привітали представників футбольної команди «Рятівник», яка стала переможцем Чемпіонату ДСНС України з футзалу в Житомирі.
Привітав ветеранів та співробітників ЧІПБ і перший заступник міського Голови Черкас Ігор Волошин. Він побажав міцного здоров’я, високих професійних здобутків та з нагоди свята вручив цінні подарунки (годинники) та Подяки.
Завершилися урочистості творчими дарунками, які презентували для всіх присутніх учасники художньої самодіяльності інституту.


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ