Представники ЧlПБ вшанували загиблих воїнів-учасників АТО/ООС

Представники ЧlПБ вшанували загиблих воїнів-учасників АТО/ООС

14 квітня з нагоди Дня вшанування загиблих учасників АТО/ООС в. о. начальника інституту Олександр Тищенко разом із співробітниками та курсантами навчального закладу, керівництвом обласної та міської влади, ветеранами та громадськістю, взяли участь у ході та покладанні квітів до пам’ятного знаку загиблим бійцям-учасникам АТО/ООС.
Центральними вулицями міста рухалася колона, в якій курсанти інституту несли портрети загиблих воїнів. Усі присутні на заході пройшли середмістям до площі Слави, де поклали квіти до пам’ятних знаків, встановлених на честь загиблих воїнів, які присвятили своє життя служінню українському народу.
Пам’ятна хода продовжилася до Долини троянд, де під час заходів медаль «За незламність духу» вручили Анатолію Панченку – батьку Олексія Панченка – випускника навчального закладу, який загинув на Сході України, захищаючи державу від агресора. Анатолій Миколайович – лікар-терапевт медико-санітарної частини ЧІПБ.
14 квітня 2019 р. виповнилося рівно п’ять років від дня початку антитерористичної операції на Сході України. За всі ці роки на захист рідної землі стали десятки тисяч українців, серед них чимало й жителів Черкас та області. На жаль, не всім судилося повернутися живим до рідної домівки.
Всі заходи, які відбулися, – це гідне вшанування пам’яті загиблих та тих, хто продовжує захищати українські кордони на передовій, увічнення громадянського подвигу й національної відваги, самовідданості, сили духу і стійкості Героїв.


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ