Участь представників ЧlПБ у V науково-практичній конференції «Соціальні та гуманітарні технології: філософсько-освітній аспект»

Участь представників ЧlПБ у V науково-практичній конференції «Соціальні та гуманітарні технології: філософсько-освітній аспект»

28 березня представники кафедри управління у сфері цивільного захисту ЧІПБ разом з курсантами взяли участь у ювілейній V науково-практичній конференції «Соціальні та гуманітарні технології: філософсько-освітній аспект», що відбулася в Черкаському державному технологічному університеті.
Цей форум щорічно об’єднує інтелектуальну еліту різних наукових галузей, що навчається або працює у провідних закладах освіти та організаціях України, тих, кому не байдужа доля гуманітарного розвитку нашого суспільства, його прогрес та вдосконалення.
Традиційною була структура конференції: після пленарного засідання робота продовжилася у секціях відповідно до галузевої тематики наукових доповідей. Співробітники кафедри управління у сфері цивільного захисту ЧІПБ та курсанти долучилися до плідних дискусій та внесли нове бачення в їх вирішення.
Безсумнівно наукові пошуки учасників конференції сприятимуть розвитку демократичної держави, інтеграції та модернізації вітчизняної вищої освіти, підвищенню її привабливості та конкурентоздатності.


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ