Голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз в рамках візиту на Черкащину відвідала ЧlПБ

Голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз в рамках візиту на Черкащину відвідала ЧlПБ

14 березня в Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України в рамках візиту на Черкащину завітала Голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз, щоб ознайомитися з нашими традиціями й сучасними надбаннями. Разом з Тетяною Ярославівною до інституту прибув і Начальник ГУ ДКСУ у Черкаській області Сергій Никопаненко.
ЧІПБ – знаний і славетний заклад вищої освіти європейського зразка із потужною та ефективною системою освіти, розташований на величній козацькій землі, просякнутій духом слави, мужності, доблесті, честі, заснований на кращих педагогічних традиціях.
Тож для гостей провели цікаву екскурсію, продемонструвавши сучасні аудиторії, адже необхідною умовою якісної освіти наразі є сучасна та досконала матеріально-технічна база. В інституті створені належні умови для вдосконалення навчально-виховного процесу, підготовки висококваліфікованих фахівців Служби Порятунку, забезпечення подальшого інноваційного розвитку навчального закладу.
В музеї Тетяні Ярославівні та Сергію Миколайовичу розповіли про основні етапи становлення навчального закладу, про подвиг випускників Володимира Правика та Віктора Кібенка, які першими стали на захист держави та безпеки людей, ліквідовуючи аварію на ЧАЕС, а також про героїзм випускників, учасників АТО, Ігоря Бойка і Олексія Панченка.
Гостей вразили й показові виступи курсантів інституту на психологічній смузі перешкод та тренування спортсменів з різних видів в сучасному спортивному комплексі ЧІПБ. Своє вміння також продемонстрували й кінологічні розрахунки інституту.


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ