Визначено переможців та призерів Чемпіонатів України з пожежно-прикладного спорту у приміщеннях (м. Чернівці)

Визначено переможців та призерів Чемпіонатів України з пожежно-прикладного спорту у приміщеннях (м. Чернівці)

28 лютого у спортивному комплексі Управління ДСНС України у Чернівецькій області було визначено переможців Чемпіонатів України з пожежно-прикладного спорту у приміщеннях.
Щоб взяти участь у цих змаганнях на Буковину завітали понад 400 спортсменів з усіх регіонів країни, які змагалися у трьох видах: підйом по штурмовій драбині у вікно четвертого поверху (другого – жінки), подолання 100 метрової смуги з перешкодами та двоборство.
В особистих заліках викладач кафедри спеціальної та фізичної підготовки Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України ст. лейтенант с. ц. з., заслужений майстер спорту України з пожежно-прикладного спорту, дворазовий чемпіон світу Арсен Іпієв виборов «бронзу», подолавши 100-метрову смугу з перешкодами, у цій же вправі курсантка 3-го курсу Олександра Пономаренко посіла 4-е місце. Співробітник ЧІПБ, лейтенант с. ц. з. Ярослав Дрожжин потрапив у півфінал, продемонструвавши кращий результат у вправі «Підйом по штурмовій драбині у вікно 4-го поверху» серед спортсменів закладів вищої освіти ДСНС України. У двоборстві Олександра Пономаренко виборола 4 місце.
У загальнокомандному заліку на Чемпіонаті ДСНС України з пожежно-прикладного спорту у приміщеннях (чоловіки та жінки) збірна ЧІПБ зайняла 3-тє місце, на Чемпіонаті України з пожежно-прикладного спорту у приміщеннях – 4-е місце. Серед юнаків кращим у вправі «Підйом по штурмовій драбині у вікно 4-го поверху» став курсант 1-го курсу Микола Гаврилюк, який змагався у складі юнацької команди У ДСНС України в Черкаській області.
Нехай досягнутий успіх стане потужним стимулом для підкорення нових спортивних вершин!


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ