Участь у тактико-спеціальних навчаннях

Участь у тактико-спеціальних навчаннях

27 лютого співробітники та курсанти ЧІПБ взяли участь у тактико-спеціальних навчаннях «Дії підрозділів Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту під час ліквідації наслідків аварій та пожеж на підприємствах легкої промисловості» на території ТОВ «Вайсе-Стиль» (м. Черкаси), які були організовані представниками Управління ДСНС України у Черкаській області.
Навчання проводилися з метою закріплення знань, вмінь та навичок, отриманих під час вивчення дисциплін: «Пожежна тактика», «Підготовка газодимозахисника», «Організація аварійно-рятувальних робіт», «Пожежна профілактика в технологічних процесах виробництва», «Медицина надзвичайних ситуацій», «Спеціальне водопостачання», а також для підтримки належного рівня професійної та психологічної готовності, необхідної для здійснення успішних дій з організації гасіння пожеж на підприємствах легкої промисловості.
Завдання, які ставилися перед учасниками навчань, складалися із двох умовних блоків і полягали в ознайомленні з оперативно-тактичною характеристикою об’єкта з урахуванням пожежної небезпеки технологічного процесу, а також відпрацюванні дій пожежно-рятувальних підрозділів, роботи оперативно-рятувального штабу, правильності та своєчасності застосування засобів пожежогасіння.
Разом з рятувальниками У ДСНС України у Черкаській області в навчаннях взяли участь 55 курсантів та 15 співробітників ЧІПБ. Загалом було застосовано 8 одиниць основної і спеціальної техніки.


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ