Профорієнтаційна робота

Профорієнтаційна робота

Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України завжди відкритий цілеспрямованій молоді, яка налаштована обрати професію рятувальника. Щоб допомогти краще зорієнтуватися майбутнім вступникам, представники ЧІПБ постійно беруть участь у різноманітних виставках регіонального, Всеукраїнського та міжнародного масштабів, що додає інституту популярності і визнання серед інших закладів вищої освіти в Україні й за її межами.
Так, 20 лютого у місті Кременчук (Полтавської області) представники кафедри безпеки об’єктів будівництва та охорони праці, а також співробітники навчально-науково-виробничого відділу ЧІПБ взяли участь у XVІІ міжрегіональній виставці «Освіта та кар’єра».
Мета даного заходу – презентація навчального закладу, демонстрація власних досягнень, обмін досвідом із колегами, ознайомлення з сучасними інформаційними технологіями в навчальному процесі, а також встановлення нових партнерських зв’язків.
Під час заходу представники ЧІПБ ознайомили абітурієнтів та їх батьків із умовами вступу в інститут, розповіли про навчальний заклад, кар’єрні перспективи тощо.
За результатами активної профорієнтаційної роботи Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України нагородили дипломом Кременчуцького відділення Полтавської торгово-промислової палати.
Також 20 лютого у Жашкові (Черкаська область) співробітники цієї ж кафедри провели профорієнтаційну роботу в 5-ти школах із загальною кількістю понад 100 учнів. Інформацію про вступ у ЧІПБ для подальшого розповсюдження надали до Жашківського районного військового комісаріату, відділу освіти районної державної адміністрації, а також Жашківського районного центра зайнятості.


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ