Тиждень психології – 2019

Тиждень психології – 2019

З 18 до 22 лютого спільними зусиллями представників кафедри психології діяльності в особливих умовах та ради студентського (курсантського) самоврядування у Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України відбувається «Тиждень психології – 2019».
Метою проведення заходу є популяризація роботи психолога, розширення та насичення емоційного життя, розвиток інтересу до свого внутрішнього світу, розкриття творчого потенціалу курсантів та студентів, розвиток їх практичних здібностей, схильностей, готовності до професійної діяльності в сучасних умовах, реалізації потенційних можливостей.
В. о. начальника інституту Олександр Тищенко привітав учасників, наголосивши на тому, що цей щорічний захід уже став доброю традицією в нашому навчальному закладі. Протягом тижня між учасниками відбудеться неформальний обмін професійним досвідом і думками, який є корисним як для діючих спеціалістів, запрошених провести тренінги й майстер-класи, так і для майбутніх фахівців.
Тиждень психології носить тематичний характер і вибудуваний таким чином, що кожного дня буде розглядатися нова проблематика, підніматимуться питання, які могли б зацікавити наших курсантів, студентів і співробітників навчального закладу.
Організатори обіцяють, що «Тиждень психології – 2019» стане справжнім святом для душі, а учасники матимуть гарний настрій, активні обговорення та дружні посмішки.


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ