ФК «Рятівник» – ФК «Громада» 6:0

17 лютого в спортивному комплексі «Будівельник» ФК «Рятівник» Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України зіграв з ФК «Громада» (Черкаси) одинадцяту гру турніру вищої ліги Чемпіонату області з футзалу.
Із перших хвилин зустрічі «рятівники» почали грати досить жваво і на 11 хвилині гри відкривають рахунок, а вже через 1 хвилину матчу подвоюють свою перевагу.
Після перерви футзалісти ЧІПБ помітно додали у швидкості і на 29 хвилині другого тайму на табло рахунок стає – 4:0, а вже через декілька хвилин вдається забити 5 гол.
Завдяки злагодженій і дисциплінованій грі «рятівників» поєдинок закінчився з рахунком 6:0.
Бажаємо нашій команді подальших успіхів, ні в якому разі не зупинятися на досягнутому та підтверджувати свій високий статус новими перемогами.