Співробітник інституту Валерія Іваненко виборола «золото» на Зимовому чемпіонаті України з легкоатлетичних метань

Співробітник інституту Валерія Іваненко виборола «золото» на Зимовому чемпіонаті України з легкоатлетичних метань

З 15 до 17 лютого відбувається Зимовий чемпіонат України з легкоатлетичних метань (м. Мукачево), участь в якому бере співробітник інституту, МС з легкої атлетики, Олімпійська чемпіонка III літніх Юнацьких олімпійських ігор (метання молота), Чемпіонка та рекордсменка чемпіонатів Європи (юніори), представниця національної збірної України з легкої атлетики (юніори) Валерія Іваненко.
В категорії юніори (серед дівчат) Валерія виборола золоту медаль та виконала норматив на Чемпіонат Європи з легкої атлетики серед юніорів, який відбудеться в Швеції з 18 до 21 липня 2019 року.
Нагадаємо, що батько Валерії теж співробітник ЧІПБ, майстер спорту України з гирьового спорту, кандидат у майстри спорту з легкої атлетики, заслужений тренер України з легкої атлетики Олександр Іваненко.
Тренер – це людина, від порядності, честі, переконаності якого залежить доля впевнених у ньому вихованців. І коли продовжують справу батьків діти, стає зрозуміло – тут немає випадку, а є повна впевненість у своїх силах і правильність обраного шляху.
Вітаємо Валерію та її батька (тренера) Олександра Іваненка та бажаємо майбутніх перемог!

Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ