Представники ЧlПБ взяли участь у програмі «Радіодень» українського радіо «Рось»

Представники ЧlПБ взяли участь у програмі  «Радіодень» українського радіо «Рось»

13 лютого представники Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України взяли участь у програмі «Радіодень» українського радіо «Рось».
Нагадаємо, що нещодавно наш навчальний заклад у рамках благодійної місії «Пожежні з допомогою для України» відвідала делегація з Канади. Було започатковано проект співпраці з канадськими надзвичайниками щодо обміну досвідом, поставки нового обладнання, а також нового спектра можливостей для курсантів інституту.
Тож в ефірі радіо начальник навчальної пожежно-рятувальної частини ЧІПБ Ігор Таран і координатор міжнародних проектів інституту, завідувач кафедри суспільних наук, доктор історичних наук, професор Тетяна Чубіна розповіли про пріоритетні напрямки роботи ЧІПБ у сфері міжнародних відносин, до яких належить інтеграція нашого навчального закладу у світову систему освіти, підготовка фахівців пожежно-рятувальної справи відповідно до міжнародних освітніх стандартів, розвиток молоді через організацію міжнародних програм, а також підтримка партнерських зв’язків щодо перспективного та взаємоприйнятного співробітництва із закордонними освітніми закладами-партнерами та організаціями.

Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ