Беззаперечна перемога «Рятівника» у Чернігові

12 лютого у Чернігові ФК «Рятівник» ЧІПБ зіграв у черговому турі XVIІI чемпіонату України з футзалу серед вищих навчальних закладі з ФК «Академія-ЧМТУ».
«Рятівники» буквально розгромили місцеву команду з рахунком 13:4, не залишивши суперникам ніяких шансів на перемогу.
З перших хвилин матчу рятувальники повели стрімкі атаки на ворота суперників. Гравець команди ЧІПБ Юрій Вермянчук у дебюті зустрічі гарматними ударами примусив «академіків» двічі розпочинати з центра поля.
Зрозуміло, що цей результативний прорив додав нашим гравцям бойового запалу. І хоча чернігівці намагалися перехопити ініціативу, цього дня атаки «Рятівника» були нестримні, а головне – результативні. Ще у першому таймі рахунок довели до 5:0, після перерви до 13:4, що звело нанівець усі зусилля суперників.
Вболівальники на трибунках, серед яких було чимало випускників інституту, палко вітали гравців та тренерів Юрія Лісняка і Костянтина Григоренка з яскравою перемогою, потужно вигукуючи – «Молодці!»