В ЧlПБ завітала іноземна делегація з Канади

В ЧlПБ завітала іноземна делегація з Канади

9 лютого Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України відвідала делегація з Канади: Кевін Ройл – пожежний 1-ї категорії, пожежний слідчий, офіцер з норм безпеки рівня А, оператор при роботі з насосними установками, автодрабинами та оператор рятувальних робіт; представник благодійної місії «Пожежники з допомогою для України» (Firefighter Aid Ukraine) та Ендрю Бойченко – член Канадсько-української торгово-промислової палати.
Традиційно відбулося вшанування випускників навчального закладу Володимира Правика та Віктора Кібенка – мужніх героїв, чиї дії під час ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС й до сьогодні викликають почуття глибокої поваги і вдячності не тільки у громадян України, але й у мешканців усієї планети.
Співробітники інституту продемонстрували гостям навчально-матеріальну базу, аудиторії, оновлений музей, де ознайомили з історією створення та розвитку навчального закладу.
Під час зустрічі в. о. начальника інституту Олександр Тищенко зазначив: «За роки свого існування в навчальному закладі підготовлено не одне покоління професіоналів пожежно-рятувальної справи. Нині вони гідно виконують свій обов’язок – захищають людей від техногенних та природних катастроф, рятують життя у кризових ситуаціях». Одним із підтверджень цих слів стали показові виступи курсантів при проходженні психологічної смуги перешкод.
Після цього представники канадської делегації продемонстрували тестові зразки обладнання та спорядження, яке використовують у Канаді пожежні.
Гості високо оцінили умови для теоретичного навчання та практичної підготовки фахівців рятувальної справи в ЧІПБ та сфотографувалися на згадку.


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ