ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!

Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України є державним вищим навчальним закладом IV рівня акредитації. Інститут має потужний науково-педагогічний потенціал та міцну матеріально-технічну базу, що дає навчальному закладу можливість постійно розвиватися відповідно до вимог сучасності. Для отримання якісної європейської освіти створено всі умови – навчання відбувається в сучасних інтерактивних аудиторіях, комп’ютерних класах та лабораторіях, у навчально-виховний процес впроваджено сучасні інформаційні технології.
Важливою складовою є практична підготовка, в тому числі й участь у міжнародних навчаннях разом із делегаціями профільних навчальних закладів європейських країн. Інститут прийнятий до Європейської асоціації навчальних закладів пожежної служби, що відкриває перед курсантами та студентами нашого навчального закладу широкі перспективи у сфері міжнародної співпраці і можливостей обміну досвідом зі своїми колегами з країн Європи.
Студенти ЧІПБ (спеціальність «Пожежна безпека») мають можливість навчатися по програмі подвійного диплому з Головною Школою Пожежної Служби Республіки Польщі.
ГОТУЄМО ФАХІВЦІВ зі спеціальностей: «Пожежна безпека», «Цивільна безпека» (Цивільний захист, Охорона праці), «Психологія», «Екологія», «Право».
ЧОМУ САМЕ ДО НАС?

– якісна освіта європейського рівня;
– можливість долучитися до славних традицій навчального закладу, який виховав Героїв Чорнобиля – Володимира Правика та Віктора Кібенка, а також Героїв АТО Ігоря Бойка та Олексія Панченка;
– навчання в аудиторіях, обладнаних за новітніми технологіями;
– безоплатні комфортні умови проживання у курсантському гуртожитку, безкоштовне триразове харчування в їдальні інституту, забезпечення форменим одягом та взуттям;
– обов’язкова виплата грошового забезпечення із можливістю його підвищення за результатами навчання;
– гарантоване працевлаштування випускників;
– безкоштовне медичне обслуговування впродовж усього навчання;
– можливість отримання водійських прав.

УВАГА! НАБІР НА ПІДГОТОВЧІ КУРСИ!
На курси довузівської підготовки запрошуємо випускників загальноосвітніх навчальних закладів 2018-2019 та попередніх років випуску, учнів професійно-технічних навчальних закладів та студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації.
Термін навчання 3 місяці (початок навчання лютий 2019 р.)

Навчальні предмети:
– українська мова та література;
– фізичне виховання;
– математика.
Форма навчання – денна (у вихідні дні).

Для зарахування на курси довузівської підготовки необхідно подати:
– заяву;
– копію паспорта (свідоцтво про народження).

Отримати більш детальну інформацію:
т. (0472) 55-09-55 – приймальна комісія;
т. (0472) 55-09-61 – з питань довузівської підготовки.
сайт: www.fire.ck.ua;
e-mail: fire@fire.ck.ua.
Випускникам курсів під час вступу в інститут за результатами підсумкової атестації додається до 5% до конкурсного балу.