Шановні ветерани, співробітники, курсанти, студенти та слухачі інституту!

Шановні ветерани, співробітники, курсанти, студенти та слухачі інституту!

Щиро вітаю Вас з Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!
Завдяки злагодженій роботі усього колективу, старанному та наполегливому навчанню курсантів та студентів, ми робимо впевнені кроки в підготовці фахівців для Державної служби України з надзвичайних ситуацій.
Усі ми разом докладаємо чимало зусиль для реалізації реформ, пов’язаних із модернізацією освіти й науки, забезпечуємо високий рівень професійної підготовки здобувачів вищої освіти, робимо життя нашого навчального закладу насиченим та цікавим.
Вірю, що Новий рік відкриє широкі перспективи і буде позначений новими здобутками для нашого навчального закладу. Нехай він принесе з собою злагоду та добробут.
Бажаю здоров’я Вам і Вашим близьким, любові і тепла, нових успіхів, гармонії та миру! Нехай у кожному домі, у кожній родині відбуваються лише світлі та радісні події, а кожен новий день дарує віру та впевненість у майбутньому.
Щасливого Нового року і Різдва Христового!

З повагою,
Виконуючий обов’язки начальника Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України Тищенко Олександр Михайлович