В ЧlПБ відбувся випуск магістрів

В ЧlПБ відбувся випуск магістрів

22 грудня в Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України відбувся урочистий випуск магістрів денної форми навчання. Цього року дипломи отримали 52 молодих фахівця (34 – дипломи з відзнакою). 37 випускникам було присвоєно перше офіцерське звання «лейтенант служби цивільного захисту».
На святкових заходах з нагоди випуску були присутні: заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації Костянтин Омаргалієв, начальник Головного управління Національної поліції в Черкаській області генерал поліції Валерій Лютий, перший заступник начальника Управління ДСНС України у Черкаській області полковник с. ц. з. Сергій Озеран, начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Максим Зеленський та інші.
Традиційно на початку урочистостей присутні вшанували пам’ять випускників навчального закладу Героїв Чорнобиля – Віктора Кібенка, Володимира Правика й усіх вогнеборців-чорнобильців покладанням квітів до Монумента на їх честь.
Із привітанням та напутніми словами до випускників магістрів звернувся в. о. начальника інституту Олександр Тищенко, який не лише поздоровив їх із успішним завершенням навчання та побажав щастя, здоров’я, наснаги, невичерпного оптимізму й успіхів. За його словами, свято вручення дипломів – особливий день у житті співробітників інституту, які можуть заслужено пишатися тим, що підготували черговий випуск висококваліфікованих фахівців для підрозділів Служби порятунку.
Зворушливими були й слова подяки, які промовив від імені випускників лейтенант с. ц. з. Андрій Дулгеров (Черкаська область).
Також відбулася церемонія освячення випускників 2018 року на подальшу службу.
Крім того, для усіх присутніх на заході, його організатори підготували святкову концертну програму: проникливі вокальні виступи, ліричні й запальні хореографічні композиції.


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ