Волейболісти ЧlПБ вибороли «бронзу» на Чемпіонаті ДСНС України

Волейболісти ЧlПБ вибороли  «бронзу» на Чемпіонаті ДСНС України

30 листопада у Хмельницькому відбулося нагородження переможців Чемпіонату ДСНС України з волейболу серед органів та підрозділів цивільного захисту, у якому взяли участь 9 команд – представників Донецької, Рівненської, Волинської, Кіровоградської, Житомирської, Хмельницької областей, Національного університету цивільного захисту України, Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України та Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.
Три дні поспіль волейболісти-рятувальники виборювали перемогу, демонструючи неабиякі спортивні та особисті якості, необхідні для успішної гри. Тож вболівальники отримали величезне задоволення, спостерігаючи за поєдинками. У результаті до фіналу дійшли три команди: у запеклій боротьбі першість здобула команда Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, яка боролася до останнього з командою з Волині, що зайняла другу сходинку. “Бронза” ж дісталася збірній Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України.
Переможці та призери Чемпіонату були нагороджені кубками та медалями. До того ж у номінації “Краща гравчиня” та “Кращий гравець” здобули нагороди: Олександра Пономаренко – учасниця команди ЧІПБ та представник Донеччини – Олександр Прозор.


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ,

за інформацією сайту: www.km.dsns.gov.ua