Застосування в ЧlПБ сучасних інноваційних педагогічних технологій

Застосування в ЧlПБ сучасних інноваційних педагогічних технологій

28 листопада співробітники кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт розпочали цикл бінарних лекцій із навчальної дисципліни «Пожежна тактика» за змістовим модулем «Гасіння пожеж на об’єктах різного призначення».
Нагадаємо, що бінарні заняття – це нестандартна форма навчання з реалізацією міжпредметних зв’язків, метою яких є створення умов практичного застосування знань, навичок та вмінь і надання можливості вихованцям інституту побачити результативність своєї роботи.
Навчальний матеріал за темою «Гасіння пожеж на об’єктах транспорту» для курсантів четвертого курсу щодо оперативно-тактичної характеристики особливостей розвитку та гасіння пожеж на транспортних засобах усіх видів лектори подали в живому діалогічному спілкуванні.
Курсанти навчалися порівнювати, сприймати різні точки зору як такі, що взаємодоповнюють одна з одною, толерантно ставитися до них та осмислювати теорію і практику підготовки і ведення оперативних дій пожежно-рятувальними підрозділами з рятування людей, гасіння пожеж та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.
Впровадження сучасних інноваційних педагогічних технологій у підготовці фахівців Служби Порятунку зумовлена завданнями інтеграції ЧІПБ у європейський освітній простір.


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ