В ЧІПБ відбувся науково-практичний семінар

В ЧІПБ відбувся науково-практичний семінар

21 листопада представники кафедри пожежно-профілактичної роботи Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України провели науково-практичний семінар «Адміністративно-правова діяльність підрозділів ДСНС України в сучасних умовах» за участі головного інспектора відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Управління ДСНС України у Черкаській області, майора с. ц. з. Романа Мотрічука.
Заступник начальника управління – начальник відділу по роботі з органами влади та стратегічними об’єктами управління пожежної безпеки Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям апарату ДСНС Євген Лінчевський в режимі он-лайн звернув увагу на зміни в законодавстві України щодо діючих норм і правил пожежної безпеки і довів інформацію про результати проведення ДСНС України перевірок стану техногенної та пожежної безпеки об’єктів із масовим перебуванням людей.
Роман Мотрічук проаналізував особливості діяльності інспекторів ДПН у дотриманні законодавства й судочинства щодо пожежної безпеки об’єктів із масовим перебуванням людей та наголосив на тому, що Держслужба з метою попередження виникнення пожеж і надзвичайних ситуацій та безпечної життєдіяльності громадян під час перебування у торгівельно-розважальних закладах, загальноосвітніх та дошкільних дитячих закладах і закладах охорони здоров’я зі стаціонарним лікуванням регулярно проводить профілактично-роз’яснювальну роботу.
Тематика науково-практичного семінару є надзвичайно актуальною і допоможе вихованцям ЧІПБ краще зрозуміти адміністративно-правові засади діяльності ДСНС України щодо протипожежної профілактики та проаналізувати виконання загальних і спеціальних функцій у сфері забезпечення пожежної безпеки на об’єктах із масовим перебуванням людей, особливості її регулювання нормами адміністративного права.


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ