У ЧlПБ відбулася зустріч учнів та студентства міста й області з представниками польських навчальних закладів

У ЧlПБ відбулася зустріч учнів та студентства міста й області з представниками польських навчальних закладів

21 листопада в Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України відбулася зустріч учнів загальноосвітніх шкіл та студентів закладів вищої освіти м. Черкаси та Черкаської області з представниками польських вищих навчальних закладів.
Захід розпочали з покладання квітів до Меморіальних дошок пам’яті Героям АТО, засновникам навчального закладу, Монумента Героям Чорнобиля.
Представники інституту провели цікаву та змістовну екскурсію навчальним закладом. Гості переглянули експозиції оновленого музею, їх ознайомили із сучасними аудиторіями, навчальною пожежно-рятувальною частиною, продемонстрували їдальню та тренувальні заняття кінологічної служби.
Модератор заходу завідувач кафедри суспільних наук Тетяна Чубіна ознайомила присутніх із роботою Центру українсько-польських освітніх інновацій ЧІПБ, основною метою діяльності якого є інтенсифікація міжнародної співпраці, підтримка і стимулювання інтелектуально й творчо обдарованої курсантської та студентської молоді, патріотичне виховання, вивчення історії, традицій та культури України і Польщі.
З вітальним словом до всіх присутніх звернувся в. о. начальника Черкаського інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України Олександр Тищенко, який розповів про особливості освітньої діяльності та досягнення інституту й запросив на навчання в ЧІПБ.
Заступник міського голови Черкас Ігор Волошин привітав ініціативу нашого навчального закладу щодо сприяння підвищенню ефективності міжнародного співробітництва, акцентував увага на необхідності посилення цієї складової як важливого фактора інтеграції національної системи освіти у світовий простір.
Координатор національної агенції академічних обмінів (Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej (NAWA)) Міхал Качмарек анонсував тематику заходу.
Представники польських навчальних закладів презентували свої навчальні програми, програми обміну, стажувань та міжнародного співробітництва «Ready, Study, Go! Poland», відповіли на актуальні питання учнів загальноосвітніх шкіл та студентів м. Черкаси та Черкаської області, а також науковців ЧІПБ.
Захід мав на меті подальший розвиток та вдосконалення міжнародного академічного співробітництва Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України та використання накопиченого досвіду міжнародної діяльності провідних польських вишів і сприяв польсько-українській співпраці.
Зустріч завершилася демонстрацією показових виступів курсантів інституту на психологічній смузі перешкод.


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ