Представники інституту взяли участь у заходах з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи

Представники інституту взяли участь у заходах  з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи

21 листопада у Черкасах на площі Слави заступник начальника інституту з персоналу полковник с. ц. з. Дмитро Лесечко разом зі співробітниками Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України, керівництвом обласної та міської влади і громадськістю взяли участь у покладанні квітів до пам’ятника «Борцям за волю України» з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи.
Заходи продовжилися у Свято-Троїцькому кафедральному соборі молебнем за полеглими патріотами та захисниками української держави.
Відзначення цього дня в Україні згідно з указом Президента утверджує ідеали свободи і демократії, зберігає й доносить до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивну інформацію про доленосні події початку ХХІ століття в нашій державі, а також має на меті віддати належну шану патріотизму і мужності громадян, які восени 2004 року та в листопаді 2013 року — лютому 2014 року стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ