Чергові перемоги спортсменів інституту

17 та 18 листопада в Черкасах у спортивному комплексі «Будівельник» проходив Чемпіонат України з пауерліфтингу та Кубок України з жиму лежачи.
Свою силу та витривалість на цих змаганнях продемонстрували й спортсмени Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України.
Так, начальник кафедри спеціальної та фізичної підготовки полковник с. ц. з. Володимир Архипенко виборов перше місце на Кубку України серед військовослужбовців з жиму лежачи та виконав норматив Майстра спорту України з цього виду, а також здобув друге місце серед чоловіків у ваговій категорії 75 кг.
Курсант 3-го курсу Артур Солін здобув першість на Чемпіонаті серед юніорів та зайняв друге місце у ваговій категорії до 100 кг і виконав норматив Майстра спорту України з пауерліфтингу.
Вітаємо наших спортсменів та бажаємо подальших звершень та підкорення нових висот!