Нагородження в ЧlПБ

Нагородження в ЧlПБ

19 листопада в. о. начальника Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України Олександр Тищенко урочисто вручив погони полковника служби цивільного захисту доценту кафедри безпеки об’єктів будівництва та охорони праці Станіславу Сіднею і побажав йому міцного здоров’я та професійного зростання.
За багаторічну плідну працю, вагомий внесок у розвиток навчального закладу, участь у патріотичному вихованні молодого покоління Олександр Михайлович вручив Почесну грамоту ДСНС лікарю-терапевту медико-санітарної частини інституту Анатолію Панченку. Анатолій Миколайович є учасником ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Його син Олексій – випускник нашого навчального закладу – Герой АТО, який ціною власного життя захищав східні кордони України від агресора.
Також за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, активну громадську позицію, вагомий внесок у роботу органів студентського (курсантського) самоврядування інституту та з нагоди святкування Міжнародного дня студента було нагороджено Грамотами інституту 6 курсантів та студентів.


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ