В інституті відбувся XIX науково-практичний семінар «Пожежна безпека по-європейськи»

В інституті відбувся XIX науково-практичний семінар  «Пожежна безпека по-європейськи»

16 листопада в Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України відбувся XIX науково-практичний семінар виробників продукції протипожежного призначення «Пожежна безпека по-європейськи», який був організований представниками кафедри автоматичних систем безпеки та електроустановок.
Метою проведення заходу було представлення новітніх розробок виробників автоматизованих систем безпеки, розвиток наукового і творчого потенціалу дослідників в області пожежної безпеки, обговорення задач та напрямів розвитку пожежної та виробничої автоматики щодо забезпечення протипожежного захисту об’єктів різного призначення і різних форм власності, узагальнення знань у сфері захисту населення та матеріальних цінностей за допомогою автоматичних систем і засобів захисту, обговорення проблем, стану та перспектив їхнього розвитку.
Зі вступним словом до учасників семінару звернувся в. о. начальника інституту Олександр Тищенко, який не лише побажав плідної співпраці, а й наголосив, що наукові ідеї, які з’являються під час дискусії, мають позитивні результати.
З доповідями на семінарі виступили представники: вітчизняних виробників приладів пожежної та охоронної сигналізації, технічних рішень для улаштування систем блискавкозахисту та заземлення; агентства інспектування у сфері пожежної і техногенної безпеки; фірми електротехнічної продукції в системах протипожежного захисту.
Окрім цього, участь в роботі семінару взяли більше 10 суб’єктів господарювання, які надають послуги протипожежного призначення, а також співробітники, курсанти та студенти інституту.
Проведення подібних семінарів сприяє обміну досвідом у галузі систем протипожежного захисту, удосконаленню існуючої продукції та надає можливість вивчення новітніх розробок.


Кафедра АСБ та Е