Практичне заняття з дисципліни «Метрологія і стандартизація»

Практичне заняття з дисципліни «Метрологія і стандартизація»

15 листопада на базі ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України» підполковником с. ц. з. Ларисою Маладикою та підполковником с. ц. з. Владиславом Дендаренком з курсантами першого курсу магістратури було проведено виїзне практичне заняття з навчальної дисципліни «Метрологія і стандартизація». Мета заняття – набуття практичних навичок з основ проведення лабораторних та інструментальних досліджень і випробувань у сфері забезпечення цивільної безпеки.
Курсанти мали можливість розглянути методи контролю викидів в атмосферне повітря під час надзвичайних ситуацій, стан атмосферного повітря, поверхневих водойм, грунтів, питної води, радіаційного забруднення після ліквідації НС. Також було розглянуто метрологічні характеристики засобів вимірювальної техніки, що застосовуються під час проведення лабораторних досліджень.
Об’єктивний зв’язок теоретичного матеріалу та прикладних досліджень зорієнтований на системне та послідовне засвоєння знань, що визначає ефективність освітнього процесу.


Кафедра ППР