Представники ЧlПБ взяли участь у щорічному заході «Ярмарок освіти»

Представники ЧlПБ взяли участь у  щорічному заході «Ярмарок освіти»

З 8 до 10 листопада у Запоріжжі у виставковому центрі «Козак-Палац» проходив щорічний захід «Ярмарок освіти».
Захід, що об’єднував спеціалізовані виставки «Абітурієнт» та «Освіта за кордоном», розрахований на широку аудиторію: випускників шкіл, студентів, та усіх, хто прагне вдосконалюватися та отримувати нові знання.
Від навчального закладу у виставці взяли участь старший викладач кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт підполковник с. ц. з. Василь Кришталь, доцент кафедри полковник с. ц. з. Дмитро Федоренко, курсанти 45 та 21 навчальних взводів Марк Желєзняк та Валентин Снігур.
Під час виставки до експозиції інституту підходили хлопці та дівчата,
цікавилися специфікою роботи в майбутньому після закінчення навчального закладу, а також задавали питання про наявні факультети, спеціальності та правила вступу.
Також представники інституту відвідали учнів навчально-виховного комплексу «Запорізька Січ» військово-спортивного профілю Запорізької міської ради та ліцей з підвищеною військово-спортивною підготовкою «Захисник», де старшокласникам та ліцеїстам провели лекторій на тему «Рятування на водних об’єктах в зимовий та літній періоди», а також розповіли про напрямки підготовки в ЧІПБ та перспективи роботи в майбутньому.


Кафедра пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт