В ЧlПБ відбувається засідання Секції судової пожежно-технічної експертизи

В ЧlПБ відбувається засідання Секції  судової пожежно-технічної експертизи

З 8 до 9 листопада в ЧІПБ відбувається засідання Секції судової пожежно-технічної експертизи.
Участь у заході беруть представники: Київського науково-дослідного інституту судових експертиз на чолі із завідувачем відділу досліджень з охорони праці, пожежно-технічних та електротехнічних досліджень Олександром Шмерегою, Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту, Національної академії внутрішніх справ, Управління ДСНС України у Черкаській області, Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України.
Відкриваючи роботу Секції в. о. начальника інституту Олександр Тищенко привітав учасників та висловив сподівання щодо плідної співпраці фахівців у питаннях судової пожежно-технічної експертизи.
Під час засідання учасники обговорюють підсумки роботи науково-дослідних установ судових експертиз з пожежно-технічних видів досліджень за 2017-2018 роки; розглядають технічні завдання на НДР, які пропонуються для включення до тематичного плану НДР НДУСЕ Міністерства юстиції України на 2019 рік; розглядаються результати апробації та впровадження науково-дослідних робіт, які проводилися відповідно до планів та впровадження Міністерства юстиції України на 2017 рік.
Особлива увага була приділена обговоренню питань щодо організації взаємодії структурних підрозділів МВС, ДСНС і науково-дослідних установ Міністерства юстиції України під час проведення невідкладних слідчих дій на місцях пожежі та підготовки фахівців у цій галузі.
Також учасникам заходу представники ЧІПБ продемонстрували сучасні навчальні аудиторії, а в музеї інституту розповіли про історію розвитку та становлення навчального закладу.


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ