Досягнення команди ЧlПБ в обласних змаганнях пожежно-рятувальних служб «Найсильніший пожежний-рятувальник»

Досягнення команди ЧlПБ в обласних змаганнях пожежно-рятувальних служб «Найсильніший пожежний-рятувальник»

31 жовтня завершилися обласні змагання пожежно-рятувальних служб «Найсильніший пожежний-рятувальник».
Програма цьогорічних змагань була досить насиченою: перенесення 20-кілограмових рукавів до башти, підйом по висувній драбині у вікно 3-го поверху навчальної вежі. Згодом на гору мотузкою треба було підняти 20-кілограмову рукавну скатку. Спустившись донизу пройти «силовий тренажер», де ударами кувалди необхідно перемістити балку вагою 72,5 кг, на 1,5 метри. Надалі рятувальник, маневруючи на дистанції поміж пожежних колонок, мав протягнути наповнену водою рукавну лінію і влучним струменем зі ствола «закрити» спеціальну мішень. Останній етап – це проведення «евакуації» потерпілого (80-ти кілограмового манекена) на відстань 30 метрів. Під час виступу учасники змагань знаходилися «включеними» в апарати на стиснутому повітрі.
Нагадаємо, що найсильніших пожежних визначали у трьох категоріях: індивідуальні забіги поміж чоловіків, поміж жінок та командні естафети.
Результатом напруженої і видовищної боротьби команди ЧІПБ стало здобуте нею срібло, а серед жінок краще за інших виступила курсант ЧІПБ Олександра Пономаренко.
Вітаємо наших спортсменів!


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ