Спортсмени ЧlПБ змагаються за звання найсильнішого пожежного-рятувальника Черкащини

Спортсмени ЧlПБ змагаються за звання  найсильнішого пожежного-рятувальника Черкащини

30 – 31 жовтня на навчально-тренувальному комплексі ДПРЧ №19 1-го Державного пожежно-рятувального загону Управління ДСНС України у Черкаській області (по охороні ПАТ «АЗОТ») серед пожежно-рятувальних підрозділів області вперше проходить Чемпіонат «Найсильніший пожежний-рятувальник Черкаси – 2018».
Змагання відбуваються за міжнародним форматом «Firefighter Combat Challenge» і мають на меті підвищення рівня професійної майстерності та фізичної підготовки рятувальників.
У Чемпіонаті беруть участь 28 команд, серед яких і команда Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України.
Присутній на відкритті змагань т. в. о. начальника ЧІПБ полковник с. ц. з. Дмитро Лесечко від імені колективу навчального закладу побажав учасникам вдало подолати непрості випробування, що потребують не лише фізичної витривалості, але й спритності та вміння працювати у команді.
За правильністю виконання усіх вправ слідкують професійні судді, які й визначатимуть переможців у трьох категоріях: «індивідуальний виступ серед чоловіків», «індивідуальний виступ серед жінок» та «командна естафета».
Вболіваймо за нашу команду! Успіхів вам!


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ