В ЧlПБ відбулася VIII Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Надзвичайні ситуації: безпека та захист»

В ЧlПБ відбулася VIII Всеукраїнська науково-практична  конференція з міжнародною участю           «Надзвичайні ситуації: безпека та захист»

З 25 до 26 жовтня в Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України проходила VІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Надзвичайні ситуації: безпека та захист».
За програмно-реєстраційними даними у конференції взяли участь 208 учасників, з них 13 докторів наук та 96 кандидатів наук з України, США, Грузії, Республіки Польща, Республіки Македонія.
З вітальним словом до присутніх звернувся т. в. о. начальника інституту полковник с. ц. з. Дмитро Лесечко, який побажав усім плідної роботи, конструктивного діалогу, нових вагомих здобутків.
Зацікавлення та жваву дискусію на пленарному засіданні викликала доповідь заступника начальника управління – начальника відділу по роботі з органами влади та стратегічними об’єктами управління пожежної безпеки Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям апарату ДСНС України, кандидата технічних наук, старшого наукового співробітника полковника с .ц з. Євгена Лінчевського, щодо сучасного стану питань науково-технічної сфери пожежної та техногенної безпеки.
Представниками факультету пожежної безпеки спрямували роботу конференції у трьох напрямах: прикладні наукові аспекти прогнозування та запобігання надзвичайних ситуацій, що пов’язані із пожежами; технології пожежної та техногенної безпеки; інформаційні технології та математичні моделі у вирішенні проблем попередження надзвичайних ситуацій.
На секційних засіданнях було заслухано доповіді наукових, науково-педагогічних працівників, ад’юнктів, студентів та курсантів, до сфери інтересів яких відносяться питання пожежної та техногенної безпеки, а також цивільного захисту.
Цікавим аспектом у роботі конференції цьогоріч стала її практична частина, учасники якої заслухали доповіді й обговорили особливості та проблемні питання практичної діяльності підрозділів ДСНС України.
Також за допомоги програмно-моделюючого комплексу FDS відбулася презентація моделювання розрахунку часу евакуації людей із будинків та споруд під час пожеж. У обговоренні взяли активну участь співробітники Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям апарату ДСНС України, Управління ДСНС України в Черкаській області, УкрНДІЦЗ, ЧІПБ, ветерани державної пожежної охорони та курсанти навчального закладу.
Наприкінці конференції її учасникам вручили Грамоти.


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ