Привітання та нагородження!

Привітання та нагородження!

22 жовтня т. в. о. начальника Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України полковник с. ц. з. Дмитро Лесечко від імені колективу привітав із Днем народження лікаря-терапевта Анатолія Панченка, який він відзначав напередодні.
«Бажаю Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії і наснаги у всіх ваших добрих справах»! – наголосив Дмитро Васильович.
Також сьогодні під час ранкового розводу за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, відмінні показники у навчанні, підтримання службової дисципліни серед курсантів вручили погони «старшини служби цивільного захисту» курсантам 4-го курсу Максиму Булаєнку і Володимиру Леснікову, погони «старшого сержанта служби цивільного захисту» – курсанту 4-го курсу Володимиру Хорошковському.
За сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, відмінні показники у навчанні, активну участь у громадському житті навчального закладу Грамоту інституту отримав курсант 4-го курсу Владислав Білашенко.
Були відзначені й курсанти 1-го курсу Валентина Бахал і Аміна Кірєєва, яких також нагородили Грамотами інституту за участь у міському мистецькому фестивалі «Цвіт нації».


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ