Участь представників ЧlПБ в Міжнародному Хакатоні NASA Space Apps Chalenge 2108

Участь представників ЧlПБ в Міжнародному Хакатоні NASA Space Apps Chalenge 2108

З 19 по 21 жовтня у м. Кропивницький відбулися змагання Міжнародного Хакатону NASA Space Apps Chalenge 2108 з локацією в Кіровоградській льотній академії. Це вже третій хакатон, що об’єднав інтелектуальну молодь зі всієї України.
Участь у змаганнях взяли 100 команд. Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України представляли начальник навчально-науково-виробничого відділу підполковник с. ц. з. Олег Мирошник, доцент кафедри автоматичних систем безпеки та електроустановок майор с. ц. з. Олег Землянський та викладач-методист навчальної пожежно-рятувальної частини ст. лейтенант с. ц. з. Олег Бас.
Під час хакатону команда інституту розробила і надала на розгляд комісії Web орієнтований додаток «SHOT THE FIRE», який призначений для надання допомоги людям в евакуації під час лісових пожеж.
Конкурсна комісія передала представлений додаток на розгляд глобальному журі і за результатами оцінки роботи науковців ЧІПБ колектив навчального закладу отримав сертифікат для придбання навчальної літератури.
Участь співробітників інституту в подібних заходах дозволяє підвищувати рівень їх науково-методичної й інформаційної підготовки та вдосконалювати професійну компетентність у відборі методів, форм, засобів, технологій навчання і виховання курсантів і студентів.


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ