В ЧlПБ завітали студенти-психологи

В ЧlПБ завітали студенти-психологи

З 16 до 19 жовтня Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України відвідують студенти першого курсу психологічного факультету Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.
Під час зустрічей старший психолог відділення психологічного забезпечення майор с. ц. з. Тетяна Лаврик розповідає про методи і форми роботи психологів в навчальному закладі та специфіку діяльності психологів ДСНС України в особливих екстремальних умовах.
Протягом трьох днів студенти ЧНУ імені Богдана Хмельницького відвідають Народний музей інституту та ознайомляться з історією становлення та розвитку навчального закладу.
Також у навчальній пожежно-рятувальній частині ЧІПБ гостям продемонструють спеціальне обладнання рятувальників та роботу кінологічного розрахунку.
Подібні заходи – це можливість ознайомити студентів із нашим навчальним закладом, в якому організовано ефективний якісний освітній процес у поєднанні з практичною складовою, що є однією із сучасних базових вимог у діяльності вишу.


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ