Чергові здобутки спортсменів ЧlПБ

Чергові здобутки спортсменів ЧlПБ

14 жовтня у Києві відбувся Відкритий кубок Міністра внутрішніх справ України зі стронгмену – 2018, в якому взяли участь спортсмени ЧІПБ у складі збірної команди ДСНС України: ст. лейтенант с. ц. з. Олександр Скрипільов та курсант 3-го курсу Артур Солін.
За перемогу змагалися команди із Національної поліції України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Міністерства оборони України, Служби безпеки України, Управління державної охорони України та Національного антикорупційного бюро України.
Під час Кубку зі стронгмену учасники виконували різні силові вправи, випробовуючи себе в естафеті «Прогулянка фермера», «Арм-овер-арм», парному «Лог-ліфті», парній тязі автомобіля та виконували вправи із шиною.
Також 13 жовтня у столиці курсант 2-го курсу ЧІПБ Дмитро Остюченко взяв участь у Чемпіонаті України з бразильського джиу-джитсу.
Бразильське джиу-джитсу – особливий вид бойового мистецтва, що виник в Південній Америці під впливом японських майстрів, саме тому він має відмінності від традиційної східної боротьби.
На чемпіонаті Дмитро продемонстрував високий рівень фізичної, технічної і психологічної підготовки та здобув срібну медаль у ваговій категорії до 75 кг.


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ