Золото на Юнацьких Олімпійських іграх здобув курсант ЧlПБ Iван Тищенко

Золото на Юнацьких Олімпійських іграх здобув курсант ЧlПБ Iван Тищенко

10 жовтня курсант 1-го курсу Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Іван Тищенко додав другу медаль найвищого ґатунку в скарбничку збірної України на ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських іграх – 2018.
В аргентинському Буенос-Айресі у фінальному заїзді серед чоловічих одиночок Іван не залишив жодних шансів суперникам із Австралії, Білорусі та Перу й фінішував першим.
18-річний «академіст» відразу після здобуття золотої нагороди ЮОІ-2018 поділився враженнями та емоціями від перемоги з прес-службою Національного олімпійського комітету: «Звісно, просто не було. Враховуючи той малий проміжок часу, який був між півфінальним та фінальним заїздом, головним було продемонструвати стабільність, адже кожен із учасників претендував на перемогу. Усі суперники показали дуже достойний рівень підготовки», – зазначив Іван.
Веслувальник розповів, які цілі ставив перед собою, коли збирався на надважливі змагання до Аргентини: «Коли їхав до Буенос-Айреса, мріяв про те, щоб продемонструвати усе, що я відпрацьовував на тренуваннях. А медаль – це вже результат наполегливої праці».
Особисті якості й спортивна підготовка Івана вразили співробітників ЧІПБ ще тоді, коли він складав вступні випробування у наш навчальний заклад. Організований, цілеспрямований і свідомий своєї мети хлопець відразу звернув на себе увагу досвідчених фахівців інституту, котрі й надалі докладатимуть максимальних зусиль, підтримуючи його у бажанні долучитися до спорту вищих досягнень.
Ми радіємо, що саме наш вихованець став гордістю українського спорту на міжнародній арені, де Іванові вдалося реалізувати прагнення до самовдосконалення й самоствердження.
Блискучим досягненням наш курсант завдячує заслуженому тренеру України, майстру спорту з веслування академічного Михайлу Гуленку (м. Черкаси), який підготував цілу плеяду переможців міжнародних і світових змагань.
Іван виправдав очікування тренерів, які довірили йому представляти нашу країну на Олімпійських іграх, та зусилля всіх тих, хто підтримував і вболівав.
Ми вітаємо нашого вихованця, який зумів піднести на п’єдестал пошани Україну і навчальний заклад, що став для нього рідною домівкою.


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ