Представники інституту беруть участь у XVII Міжнародному виставковому форумі «Технології захисту /ПожТех – 2018»

Представники інституту беруть участь у XVII Міжнародному виставковому форумі «Технології захисту /ПожТех – 2018»

9 жовтня у Києві розпочав роботу XVIІ Міжнародний виставковий форум «Технології захисту /ПожТех – 2018». В рамках форуму представлені результати новітніх досягнень у сфері пожежної та техногенної безпеки, а також цивільного захисту, зразки продукції виробників продукції протипожежного призначення, останні наукові та науково-технічні досягнення у сфері безпеки.
На заходах з нагоди відкриття були присутні: заступник Голови ДСНС України Руслан Білошицький, начальник відділу освіти та науки Департаменту персоналу ДСНС України Юрій Рись, начальники Г(У) ДСНС України в областях та інші.
Експозицію Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України представляє делегація: т. в. о. начальника інституту полковник с. ц. з. Дмитро Лесечко, заступник начальника інституту з матеріально-технічного забезпечення підполковник с. ц. з. Марія Куценко та співробітники навчально-науково-виробничого відділу.
У перший день роботи форуму була проведена семінар-нарада «Зброя та безпека 2018» та відбулося відкриття XX Всеукраїнської науково-практичної конференції «Сучасний стан цивільного захисту України та перспективи розвитку», де на пленарному засіданні з доповіддю виступив головний науковий співробітник ЧІПБ Сергій Поздєєв.


ННВВ