Вітаємо!

Вітаємо!

24 вересня в. о. начальника ЧІПБ Олександр Тищенко привітав із Днем народження завідувача бібліотеки навчального закладу Тетяну Саркісян. Даруючи квіти він наголосив: «Від усієї душі вітаю Вас! Ви гідно виконуєте свою місію – зберігаєте знання для наступних поколінь наших вихованців, впроваджуєте нові можливості для роботи з читачами і для співпраці з колегами. Підтвердженням цьому є та позитивна атмосфера, що завжди панує у стінах нашої бібліотеки. Тож бажаю Вам міцного здоров’я, гарного настрою та творчих успіхів!».
Погони підполковника служби цивільного захисту отримав начальник курсу Ігор Кривко.
Напередодні в Національному університеті цивільного захисту України відбулося підсумкове засідання конкурсної комісії Відкритого конкурсу на кращий патент у сфері цивільного захисту та пожежної безпеки, де визначили кращі наукові розробки, серед яких роботи кількох авторських колективів Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України.
Олександр Михайлович привітав авторські колективи і вручив диплом ІІ ступеня за розробку корисної моделі «Спосіб визначення фактичної межі вогнестійкості несучих стін в умовах пожежі» та патенти:
– на винахід «Інструмент для перерізання проводів під напругою»,
– на корисну модель «Спосіб визначення фактичної межі вогнестійкості залізобетонних колон прямокутного перерізу в умовах пожежі»,
– на корисну модель «Портативний піногенератор».
Грамоти за високий рівень представлених на конкурс матеріалів отримали всі авторські колективи ЧІПБ.


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ