Співробітники, курсанти та студенти презентували ЧlПБ на заходах з нагоди Дня міста Черкаси

Співробітники, курсанти та студенти презентували ЧlПБ на заходах з нагоди Дня міста Черкаси

15 вересня в Черкасах представники ЧІПБ взяли участь у проекті «Простір молодіжних активностей» з нагоди відзначення 732-річниці з дня народження міста.
Організатори ставлять за мету об’єднати учнівську, студентську молодь та продемонструвати мешканцям міста потужності владних, навчальних, громадських інституцій.
Під час заходу співробітники Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України презентували виставку методичних і наукових розробок кафедр та лабораторій, роздавали різноманітну друковану продукцію з детальною інформацією про переваги й умови вступу в навчальний заклад. Батьки та діти ознайомилися з рятувальним спорядженням та мали змогу відчути себе справжнім пожежним та попрацювати з рятувальним інструментом.
Кінологи інституту разом зі своїми чотирилапими вихованцями продемонстрували високий рівень професійної підготовки.
Під час презентації ЧІПБ ведучі Аліна Перегін та Олександр Подгорнов розповіли містянам про інститут, а солісти Юрій Зозуля та Валентина Бахал подарували чудові пісні.
Під час заходу мер міста Анатолій Бондаренко для розвитку матеріальної бази ЧІПБ вручив колективу інституту цінний подарунок .
Програма святкування Дня міста проходить доволі насичено, жителі Черкас мають змогу переглянути виставку–ярмарок «Містечко майстрів», мистецький проект «Черкаси – в кольорі», взяти участь у пішохідній екскурсії «Вулицями старого міста», майстер-класах, презентаціях, концертно-розважальних програмам за участю вищих навчальних закладів, коледжів, ліцеїв та багато іншого.


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ