Олександр Тищенко вручив нагороди рятувальникам Черкащини до Дня рятівника

Олександр  Тищенко вручив нагороди рятувальникам  Черкащини до Дня рятівника

14 вересня в. о. начальника Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України Олександр Тищенко в Управлінні ДСНС України у Черкаській області взяв участь в урочистих заходах, присвячених професійному святу, – Дню рятівника.
О. Тищенко нагородив Листом з подякою полковника с. ц. з. Олександра Горобця, за виховання сина, курсанта третього курсу ЧІПБ, який досяг високих результатів у навчанні. Також за високий професіоналізм у роботі, сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків Грамотою інституту було нагороджено майорів с. ц. з. Сергія Мариніна і Олександра Симончука та капітана с. ц. з. Владислава Мединського.
Вітаючи колег рятувальників Олександр Михайлович зазначив: «Вже 45 років між Черкаським інститутом пожежної безпеки та Управлінням ДСНС існують добрі товариські та робочі стосунки. Ми разом ліквідовуємо наслідки надзвичайних подій, вчимось на практичних заняттях, тренуваннях, відпрацьовуємо спеціальні завдання на спеціальному полігоні. Курсанти мають змогу отримувати безцінний досвід, який дозволить їм у майбутньому з честю продовжити традиції оперативності та професіоналізму, притаманні співробітникам ДСНС».


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ,

за інформацією У ДСНС у Черкаській області