Всеукраїнська акція «Герой-рятувальник року»

Всеукраїнська акція  «Герой-рятувальник року»

13 вересня у Києві напередодні Дня рятівника, за участю Президента України Петра Порошенка, відбулося нагородження лауреатів Всеукраїнської акції «Герой-рятувальник року».
П’ятнадцятий рік поспіль в Україні проводиться цей захід, що має на меті відзначити героїзм не лише професійних вогнеборців, але й, звичайних громадян, які проявили мужність під час рятування людей.
«Саме за такими українцями, як наші герої-рятувальники, майбутнє нашої держави. За кожною історією, за кожним врятованим ними життям – родини, батьки та друзі, які завжди пам’ятатимуть цих звичайних, на перший погляд, людей», – зазначив під час урочистостей Президент України Петро Порошенко.
Традиційно, лауреати акції отримали цінні подарунки та слова вдячності від Голови держави. Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін вручив народним героям бойовий одяг вогнеборця. На церемонії були присутні Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков та інші почесні гості.
На заході у строю разом з представниками ДСНС України були і 30 курсантів Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України.

Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ, за інформацією прес-служби ДСНС