Вітаємо!

Вітаємо!

10 вересня в. о. начальника Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України Олександр Тищенко привітав із Днем народження завідувача кафедри іноземних мов Юлію Ненько, який вона святкувала напередодні.
Даруючи квіти Олександр Михайлович наголосив: «Ми високо цінуємо Вашу працелюбність, компетентність і професіоналізм. Варті щирого визнання Ваші наукові здобутки, педагогічний талант та багатогранність особистості. Нехай удача та успіх будуть завжди поруч, а міцне здоров’я дарує благо відчувати повноту життя, радість від праці, повагу та вдячність колег, насолоду від родинного тепла та затишку, а шана вихованців додасть Вам сил та наснаги до нових звершень!
Вітання з нагоди 70-річного ювілею приймав сьогодні й професор кафедри організації заходів цивільного захисту Олексій Бужин. «Ви сповнені сил, енергії, оптимізму, мудрості», – наголосив Олександр Михайлович. «Бажаю Вам упевнено йти вперед до нових цілей, перемог та вести за собою інших!»
Також сьогодні святкує День народження начальник групи автотранспортного забезпечення прапорщик с. ц. з. Анна Середенко, якій Олександр Тищенко побажав щоб, яскравий успіх і творчі перемоги супроводжували Вас у всіх планах і починаннях, робота приносила тільки задоволення й щедрі результати, а новий день дарував натхнення, нові відкриття та звершення.


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ