Кубок ФСТ «Динамо» України з гирьового спорту

7 вересня у спортивному комплексі ЧІПБ імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України відбувся Кубок Черкаської обласної організації ФСТ «Динамо» України з гирьового спорту за програмою 64-ї Спартакіади зі службово-прикладних та масових видів спорту серед правоохоронних органів та відомств області, присвячений Дню фізичної культури та спорту України.
Перед початком змагань перший заступник Голови Черкаської обласної організації ФСТ «Динамо» України Сергій Кривопишин привітав усіх учасників та побажав справедливої перемоги. Головним суддею змагань, традиційно, було запрошено суддю національної категорії, чемпіона світу з гирьового спорту Олександра Сударика.
У змаганнях взяли участь 6 команд. Спортсмени різних вагових категорій виступали з гирями 24 кг за програмою двоборства.
У підсумку нелегкої спортивної командної боротьби гирьовики Управління ДСНС України у Черкаській області вибороли першість, команда ЧІПБ посіла 2 місце і відповідно 3 місце здобули спортсмени Головного центру підготовки особового складу Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота.
В особистих заліках курсанти ЧІПБ у ваговій категорії 68 кг Богдан Богатюк здобув 1 місце, у ваговій категорії 73 кг Михайло Юрів – 2 місце, у ваговій категорії 63 кг Дмитро Сенько – 2 місце, у ваговій категорії 78 кг Сергій Украдиженко – 2 місце, у ваговій категорії 78 кг Денис Новосад – 3 місце, у ваговій категорії 85 кг Владислав Юрченко – 3 місце, у ваговій категорії 95 кг Сергій Митько – 3 місце.
Вітаємо наших спортсменів і бажаємо міцного здоров’я, успіхів і наснаги у спортивних і особистих досягненнях.