У ЧІПБ провели «Тиждень першокурсника» для студентів-психологів

У ЧІПБ провели «Тиждень першокурсника» для студентів-психологів

З 3 до 7 вересня в Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України представники кафедри психології діяльності в особливих умовах провели «Тиждень першокурсника». Його мета – довести на практиці, як працює інститут та, зокрема, профільна кафедра, розкрити напрями і структуру діяльності ради студентського (курсантського) самоврядування, вказати на можливості для інтелектуального й спортивного розвитку, відпочинку та проведення дозвілля.
Впродовж тижня на студентів, що є здобувачами вищої освіти спеціальності 053 «Психологія», чекало багато цікавих заходів. В перший навчальний день вересня начальник кафедри психології діяльності в особливих умовах підполковник с. ц. з. Микола Фомич представив студентам професорсько-викладацький склад кафедри, разом із куратором групи викладачем кафедри майором с. ц. з. Сергієм Головченком роздали спеціально виготовлений довідково-інформаційний посібник «Пам’ятка першокурсника» та провели вже традиційну екскурсію в Народний музей інституту.
В наступні дні відбувалися презентаційно-адаптаційні семінари, організовані представниками професорсько-викладацького складу кафедри та профільними співробітниками ЧІПБ.
Начальник відділення культурно-освітніх заходів підполковник с. ц. з Юрій Зозуля розповів першокурсникам про можливість реалізувати власні творчі здібності, а начальник кафедри спеціальної та фізичної підготовки полковник с. ц. з. Володимир Архипенко – про важливість фізичної підготовки та загартування курсантів і студентів у ЧІПБ, де культивується понад два десятки видів спорту і працює 18 спортивних секцій, які очолюють співробітники навчального закладу – майстри спорту України, майстри спорту України міжнародного класу, заслужені майстри спорту, чемпіони України, Європи чи світу.
Представник відділу навчально-методичної роботи наголосив, що наразі ЧІПБ імені Героїв Чорнобиля є осередком знань, культури, впровадження передового педагогічного та професійного досвіду із сучасною науковою, навчальною та матеріально-технічною базою, а однією з основних рис навчального процесу є його практична спрямованість.
Також важливою складовою діяльності студентів є наукові дослідження відповідні профілю кафедри. Всі види наукової роботи студентам представив старший науковий співробітник навчально-науково-виробничого відділу майор с. ц. з. Микола Пелипенко.
Фахівець відділення міжнародного співробітництва лейтенант с. ц. з. Світлана Ігревська розповіла першокурсникам про плідну співпрацю нашого навчального закладу з колегами зі споріднених вищих навчальних закладів Республіки Білорусь, Республіки Польща, Федеративної Республіки Німеччина, Королівства Нідерландів, Республіки Болгарія, Республіки Казахстан, Грузії й Республіки Азербайджан та з умовами стажування в Поморській академії (Республіка Польща).
Останній день «Тижня першокурсника» закінчився цікавим та пізнавальним тренінгом, спрямованим на адаптацію студентів у середовищі закладу вищої освіти: «Пізнаємо краще один одного», який провели начальник відділення психологічного забезпечення ст. лейтенант с. ц. з. Оксана Бінецька та психолог майор с. ц. з. Тетяна Лаврик. Також студенти мали змогу безпосередньо познайомитися зі специфікою роботи відділення психологічного забезпечення та підвести підсумки захоплюючого тижня.
Тижневий захід, проведений у дружній атмосфері, допоможе студентам віднайти свої професійні інтереси, вдосконалити академічні знання та активно включитися в життєдіяльність інституту.


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ