Співробітник ЧІПБ взяв участь у тренінгах в Інституті державного управління у сфері цивільного захисту

Співробітник ЧІПБ взяв участь у тренінгах в Інституті державного управління у сфері цивільного захисту

З 3 до 6 вересня в Інституті державного управління у сфері цивільного захисту відбувся третій етап тренінгів із питань кризового управління у разі надзвичайних ситуацій радіаційного, хімічного, біологічного та ядерного характеру за участі представників Академії кризового управління, планування на випадок надзвичайних ситуацій та цивільного захисту (AKNZ) Федеральної служби цивільного захисту та допомоги при катастрофах Федеративної Республіки Німеччина (ВВК).
У заході брав участь співробітник Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України – начальник кафедри організації заходів цивільного захисту факультету цивільного захисту підполковник с. ц. з. Андрій Швиденко.
Тренінги було проведено на високому рівні, слухачі отримали корисні знання з актуальних питань у сфері цивільного захисту.
Після підведення підсумків навчання представник Академії кризового управління, планування на випадок надзвичайних ситуацій та цивільного захисту Франк Ель вручив учасникам тренінгу відповідні сертифікати.

Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ