Міжнародні експерти навчали психологів ДСНС виявляти та попереджати вживання психоактивних речовин

Міжнародні експерти навчали психологів ДСНС виявляти та попереджати вживання психоактивних речовин

З 13 до 15 серпня представники Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України начальник кафедри психології діяльності в особливих умовах підполковник с. ц. з. Микола Фомич та начальник відділення психологічного забезпечення лейтенант с. ц. з. Оксана Бінецька у Києві брали участь у тренінгу з питань скринінгу та превенції зловживання психоактивними речовинами серед військових.
З метою набуття досвіду у зазначеному напряму роботи та поширення його на місцях до участі у заході було залучено психологів територіальних органів та вищих навчальних закладів ДСНС.
Групу тренерів очолював міжнародний експерт у сфері профілактики/лікування залежностей професор Каліфорнійського університету Сан-Дієго, Директор Центру досліджень, навчання та менеджменту залежностей Каліфорнійського університету Сан-Дієго, Директор Центру АТТС в Україні Ігор Куценок (США).
Команду тренерів представляли магістр з аналізу та управління політикою, акредитований міжнародний сертифікований спеціаліст у в сфері аддикцій (ICAP I), координатор проекту UCSD Анна Блюм (США) та керівник Департаменту медицини аддикцій у Медичному центрі округу Хеннепін, доцент медицини Університету штату Міннесота, визнаний фахівець з фармакологічного лікування опіоїдної залежності д-р Гевін Барт (США).
Учасникам тренінгу було доведено загальну інформацію про залежності, фактори ризику, ефективні методи скринінгу/лікування.
За результатами навчання учасники навчального заходу отримали сертифікати.

Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ