Представники ЧlПБ взяли участь у відкритті та освяченні пам’ятника легендарному генералу пожежної охорони Пилипу Десятникову

Представники ЧlПБ взяли участь у відкритті та освяченні пам’ятника легендарному генералу пожежної охорони Пилипу Десятникову

10 серпня у Києві відбулося відкриття та освячення пам’ятника на могилі легендарного генерала пожежної охорони Пилипа Десятникова, за участі родини Пилипа Миколайовича, керівництва ДСНС України, екс-міністрів МНС Василя Дурдинця та Григорія Реви, екс-міністра внутрішніх справ України Андрія Василишина, ветеранів пожежної охорони, представників Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України.
П. Десятников був дійсно легендарною людиною, учителем та наставником для сотні вогнеборців, виховав не одне покоління кваліфікованих пожежних.
Він своїми порадами та діями завжди підтримував наш навчальний заклад. При зустрічі із співробітниками та курсантами ділився своїм величезним досвідом у справі підготовки справжнього фахівця Служби порятунку.
Пилип Миколайович приділяв багато уваги удосконаленню служби пожежної охорони, підвищенню боєздатності та укріпленню матеріально-технічної бази. Під час ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС проявив мужність і високий професіоналізм при гасінні пожежі на 4-му енергоблоці, вміло організував залучення додаткових протипожежних формувань з мобілізацією сил та засобів.
На пам’ятнику були викарбувані слова із вірша, який написав для легендарного П. Десятникова його учень генерал Микола Шкарабура:
«Вечная память Вам,
дорогой Генерал!
за то, что построил
и за то, что создал»

Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ